امروزه ساختار صنعت ، استانداردهایی را طلب می کند تا بتواند پشتوانه ملی را همگام با جهان فرا صنعتی مطابق نماید که این مهم توسط بازرگانی علی عراقی معیار اصلی بوده و با سالها تجربه در زمینه تهیه و توزیع انواع : سیم بکسل ، زنجیر ، ادوات کشنده و اتصالات مورد نیاز کشور،خدمات تخصصی خود را همراه با استانداردها و آخرین پیشرفت های تکنولوژی جهان ارائه می نماید.

بازرگانی علی عراقی بزرگترین وارد کننده سیم بکسل و زنجیر در ایران می باشد!

ویژگی های شرکت

  • نماینده انحصارى سیم بکسل KISWIRE (الفانت) در ایران مى باشد که در سایزها و بافتهاى مختلف در گونه هاى دو سر پرس و دوسربافت،مهارکننده، ویژه وینچ و مصارف گوناگون از جمله آسانسور و جرثقیل ها،معادن (سیم مغزى )و غیره ارائه مى گردد.
  • نماینده انحصارى زنجیرهاى فولادى MCKINNON آفریقاى جنوبى در سایزها و گریدهاى مختلف که براى معادن و دستگاه هاى کاموایر(الواتور) وباربردارى استفاده مى گردد.
  • نماینده انحصارى MASTER ROPE بزرگترین تولید کننده طنابهای مانیلا و سیسال
  • نماینده انحصاری WIRE LOKE قویترین رزین موجود در جهان جهت اتصال سوکت ها به سیم بکسل
  • عاملیت فروش محصولات CROSBY(بزرگترین تولید کننده زنجیر و اتصالات زنجیر و سیم بکسل)

بازرگانی علی عراقی مجهز به دستگاهای تست کشش،گیس بافت و دستگاه پرس میباشد.

ویدئوی روش تولید سیم بکسل

سوالی دارید؟

در بازرگانی علی عراقی؛ به جهت پشتیبانی و راهنمایی بهتر شما عزیزان مسیر های ارتباطی مختلفی وجود دارد؛ اگر به راهنمایی نیاز دارید میتونید به پشتیبانی بازرگانی علی عراقی در تلگرام پیام بدید!

بازرگانی علی عراقی در ارائه خدمات درجه یک تبدیل به نمونه شده است و امیدواریم ایشون از کار انجام شده با ما رضایت داشته باشن.

توربو کایر
با تشکر فراوان, شرکت توربو کایر

برای شروع به یک مشاور حرفه ای نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید!