قیمت ورق گیر

قیمت ورق گیر با نام گیره در جابه جایی و یا کشیدن بار در سیستم حمل ونقل مورد استفاده قرار می گیرند،  ورق گیرها در انواع مختلف افقی و عمودی در بازار عرضه می شوند ولی انتخاب آنها براساس وزن بار مشخص می شود .

لطفا توجه داشته باشید که در زمان خرید ورق گیرها حتما آنها را بررسی نمایید تا از چنگش و گیرایی لازم برای انجام کار خود اطمینان حاصل نمایید.

قیمت ورق گیر در فروشگاه های اینترنتی ابزارآلات مناسب با انواع آن به همراه مشخصات فنی آنها برای خرید مشتریان درج شده است .

نمونه ای از این قیمت ورق گیر را به صورت زیر می توان طبقه بندی نمود:

ورق گیر مگنت

دارای اهرمی است که با چرخاندن آن نیروی مغناطیسی در داخل قطعه ایجاد می سازد و سبب می شود تا جرثتقیل بتواند لیفت مگ را بلند کند.

لیفت مگ ها ساخته شده از آهنربایی قوی هستند که جهت جا به جایی قطعات آهنی به کار گرفته می شوند.

قیمت ورق گیر عمودی یا عمود گیر

  • جهت حمل و نقل و جابه جایی ورق های فلزی با ظرفیت حمل 800 کیلو تا 30 تن
  • ورق گیر و بشکه گیر
  • ورق گیر عمود گیر
  • ورق گیر افقی بغل گیر
  • ورق گیر چنگکی
  • و …

با توجه به اینکه بیشتر شرکت های فروش ابزارآلات حمل و نقل و بازرگانی به وارد نمودن ورق گیرها می پردازند قیمت ورق گیر با توجه به نوسانات بازار ارز یکسان نیست و شما برای دستیابی به “قیمت ورق گیر” مناسب بهتر از از شرکت های بازرگانی مختلف پرس و جو نمایید و یا از سایت های مورد اعتماد خود مناسب ترین قیمت ورق گیر مورد نیاز خود را تهیه نمایید. لازم به ذکر است برخی از فروشگاه های آنلاین ابزارآلات صنعتی کلیه قیمت های خود را به صورت جداولی مجزا متناسب با نوع ورق گیر ها تهیه نموده و برای مشاهده خریداران بر روی وب سایت های خود قرار داده اند خریداران محترم می توانند قیمت ورق گیر خود را متناسب با نوع کاربرد آن مورد ارزیابی قرار دهند.

 

 

برای خرید و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .