قیمت لنگر کشتی

قیمت لنگر کشتی در صنعت کشتیرانی

یکی از ابزار و تجهیزات مورد استفاده در صنعت کشتیرانی قیمت لنگر کشتی است که برای اتصال کشتی ها به نقطه ای در کف دریا مورد استفاده قرار می گیرند و مانع از حرکت یا شناور بودن کشتی می شوند.

لنگرها دو گونه هستند، بعضی را به صورت موقتی می توان بالا کشید و با کشتی ها و وسایل شناور بر روی سطح دریاها جابجا کرد برخی دیگر به صورت دائم به نقطه ای وصل هستند و برای جا به جایی آنها نیاز به یک گروه متخصص است و معمولا برای مدت طولانی در یک جا ثابت نگه داری می شوند.

لنگرهای وزنی را معمولا به عنوان لنگرهای دائمی به کار می برند. لنگر قارچی، شخمی، لنگر دسته دار، لنگر چنگکی نمونه هایی دیگر در تقسیم بندی لنگرها هستند.

میله، ناخن، گلویی، تاج، لبه تاج، زمینگیر، وزنه، زنجیر، کلاف و حلقه گردان از اجزای تشکیل دهنده ی لنگرها هستند.

انواع مختلف لنگرها را می توان با توجه به وسیله که قصد ثابت نگه داشتن اش را داریم تقسیم بندی نماییم.

قیمت لنگر کشتی در بازار

با توجه به کشورهای تولید کننده ی قیمت لنگر کشتی در بازار متفاوت است، جنس و میزان کیفیت لنگرها تعیین کننده بخش اعظمی از قیمت آنها می باشد .

ولی از آن جایی که لنگرها از کشورهای دیگر مانند چین به ایران صادر می شود و قیمت ارز همیشه یکسان نیست بنابراین “قیمت لنگر کشتی” معمولا دستخوش نوسانات بازار ارز خواهد بود و خریداران برای تهیه لنگر کشتی به شرکت های بازرگانی وارد کننده این محصول جهت بررسی قیمت لنگر کشتی مراجعه می کنند. با توجه به افزایش حجم معاملات در سال های اخیر شرکت های بازرگانی از طریق وب سایت های خود به درج تصاویر و یا ثبت قیمت تقریبی کالا خود از جمله قیمت لنگر کشتی بر روی وب سایت های خود پرداخته اند و شما خریداران می توانید از طریق سایت شرکت بازرگانی علی عراقی به بررسی قیمت لنگر کشتی بپردازید.

خریداران نوع لنگر را متناسب با نیروی کششی یا همان جسمی (قایق یا کشتی) که قصد ثابت نگه داشتن اش را دارند انتخاب می نمایند و با توجه به وجود انواع مختلف لنگرهای کشتی نوع و وزن لنگر انتخابی خود را باید از ابتدا تعیین نمایید و یا از کارشناسان در حوزه دریانوردی راهنمایی بگیرید.

 

برای خرید و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .