قیمت تیفور

قیمت تیفور یکی از تجهیزات مربوط به جابه جایی بار محسوب می شود این ابزار به همراه طناب و تسمه یا زنجیر در سایزهای مختلف برای کشیدن بار در بازار موجود است.

تیفورها دارای زنجیر و دو قلاب هستند اولین قلاب به سر سیم بکسل برای حمل بار متصل می شود و دیگری به محلی که بار قرار است از آنجا منتقل شود. بر روی تیفورها اهرمی قرار دارد که با چرخاندن آن سیم بکسل و قلاب کشیده می شود و حالت رفت و برگشت دارند، درواقع  تیفور در جایگاهی ثابت است و  این بار متصل شده به قلاب است که به سمت تیفور کشیده می شود.

یکی از ویژگی های قابل توجه در این وسیله توانایی مناسب کشش بار در تمامی زوایع است. تیفورها، متصل کننده ی سیم بکسل به بار هستند که معمولا در حمل و نقل کاربرد فراوانی دارند. قیمت تیفور با توجه به کیفیت و جنس آن در بازار متفاوت است امروزه با توجه به پیشرفت سیستم فروش با استفاده از فروشگاه های ابزار آنلاین، خرید و سفارش این محصول نیز در دسترس مشتریان به راحتی قرار می گیرد.

برخی از ویژگی های استفاده از قیمت تیفور:

تیفورهای موجود در بازار به دو نوع دستی و برقی طبقه بندی می شوند.

تیفورها قابلیت تغییر در زوایای مختلف را دارند و هنگام کشیدن و یا جا به جایی بار در زوایه های مختلف نیز حرکت داده می شوند.

یکی از اجزای تشکیل دهنده در تیفورها، سیم بکسل است. ظرفیتی که قیمت تیفور برای تحمل کشیدن و  یا جا به جایی بار دارد تعیین کننده ی انتخاب قطر متناسب سیم بکسل است.

یکی از مزیت های استفاده از تیفور در صنعت حمل و نقل، حجم کم این ابزار برای حمل و جا به جایی است که نیاز افراد را به استفاده از ماشین آلات سنگین کمتر می سازد.

یکی از نکات تعیین کننده در قیمت تیفور انتخاب نوع آن است در واقع وزن باری که تیفور آن را حمل و جا به جا می سازد تعیین کننده نوع آن محسوب می شود.

استفاده کنندگان از “قیمت تیفور” باید به این نکته توجه کنند در مواقعی که از این ابزار استفاده نمی کنند آن را در محلی دور از رطوب نگه دارند زیرا این محصول دوام و عمر زیادی دارد و دور بودن تیفور از زنگ زدگی از استهلاک آن در طولانی مدت جلوگیری می کند.

از جا به جایی و کشیدن بار بیش تر از ظرفیت متناسب با تیفور اجتناب کنید زیرا موجب پاره شدن سیم بکسل و پرتاب بار شده و این موضوع ممکن است خطر آفرین باشد.

قیمت تیفور دستی نسبت به ماشینی کمتر بوده و معمولا از نوع دستی در حمل و جا به جایی بار بیشتر استفاده می شود.

در زمان خرید و یا سفارش این کالا علاوه بر قیمت تیفور و ارزیابی آن در بازار  دقت به دیگر مواردی مانند جنس آلیاژ، قرقره و سیم بکسل که اجزای تشکیل دهنده ی تیفورها هستند الزامی است.

.

 

 

 

برای خرید و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .