فروش جرثقیل دستی

فروش جرثقیل دستی در جابه جایی اجسام و بار با وزن کم و سرعت پایین مورد استفاده قرار می گیرد این نوع از جرثقیل ها به صورت دستی توسط نیروی انسانی در سیستم حمل و نقل و جابه جایی بار کاربرد دارد .

و مهمترین دلیل محبوبیت فروش جرثقیل دستی

وجود قیمت پایین آنها نسبت به دیگر تجهیزات در حوزه ی باربری است، فروش جرثتقیل دستی توسط فروشگاه ها ی ابزارآلات صنعتی انجام می شود و اطلاعات فنی آنها معمولا در سایت های فروشگاهی وسایل صنعتی جهت اطلاع مشتریان درج شده است.

برای خرید هر نوع از ابزار آلات و ماشین های مورد استفاده در صنعت حمل و نقل باید به مواردی همچون مقدار بار و ارتفاع آن توجه نمود. تعیین کننده اصلی در انتخاب این ابزارآلات، حجم بار و ظرفیت ماشین یا ابزار جا به جا کننده ی  بار است. برای انتخاب جرثتقیل دستی تجهیزات جانبی آن نیز مورد ارزیابی متخصصین و یا خریداران جرثتقیل دستی قرار می گیرد، سیم بکسل، جنس بدنه، زنجیره های کاربردی عوامل تاثیر گذار بر قیمت این محصولات است که به فروش جرثتقیل دستی کمک زیادی می کند، به طور مثال هر چه جرثتقیل دستی از لوازم جانبی با کیفیت بهتری برخوردار باشد فروش جرثتقیل دستی برای خریداران با تقاضای بیشتری روبرو خواهد بود.

علاوه بر فروش جرثتقیل دستی این وسیله توسط برخی از شرکت ها اجاره نیز داده می شود با اینکه در گذر زمان و استفاده بیشتر در شرکتهای فروش و اجاره ماشین و ابزآلات صنعتی این وسایل دچار استهلاک می شود، فروش جرثتقیل دستی برای خریدارانی که در فواصل بیشتر استفاده از این وسیله را ضرورت کار خود می دانند، انتخاب بهتری نسبت به اجاره نمودن فروش جرثقیل دستی است.

در صورتی که خرید این وسیله برای شرکت شما امکان دارد با استفاده از سیستم فروش جرثتقیل دستی به صورت آنلاین نیز می توانید سفارش خود را ثبت نموده و آن را تهیه کنید. در غیر این صورت از شرکت های اجاره دهنده جرثتقیل دستی با رعایت ارزیابی های ایمنی این وسیله نسبت به اجاره آن اقدام نمایید.

امروزه با توجه به افزایش معاملات در حوزه ی تجارت برون مرزی، خرید جرثتقیل دستی از شرکت های تولید کننده خارج از ایران نیز میسر شده است و توسط شرکت های بازرگانی در زمینه ی واردات ماشین آلات صنعتی “فروش جرثتقیل دستی” برای شرکت های فعال در سیستم حمل و نقل ایجاد شده است. توزیع قطعات یدکی و لوازم جانبی برای تعمیر برخی از جرثتقیل های دستی و یا دیگر ابزارالات حمل و نقل نیز توسط این شرکت ها به فروش رسانده می شود.

 

 

برای خرید و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .