فروش طناب ابریشمی

فروش طناب ابریشمی در بافت های 3 الی 12 رشته ای تهیه می شوند علت تعداد رشته های بافته شده در این طناب افزایش به استحکام آنها بوده تا خریداران و استفاده کنندگان این طناب ها متناسب با نیاز خود آنها را خریداری نمایند.

 

دسته بندی فروش طناب ابریشمی به چهار نوع به صورت زیر می باشد:

  • طناب ابریشمی سه رشته ای
  • طناب ابریشمی چهار رشته ای
  • طناب ابریشمی هشت رشته ای
  • طناب ابریشمی دوازده رشته ای

این طناب ها با نام پلی پروپلین نیز در بازار خرید و فروش می شود. یکی از مصارف پرکاربرد در صنعت دریای استفاده از طناب ابریشمی است که در بنادر و کشتی های لنج ماهیگیری استفاده می شود این طناب ها در سایز های مختلف توسط تولید کننده های داخلی و یا شرکت های صادرکننده در اختیار مشتریان قرار می گیرد، با تغییر سیستم فروش از روش سنتی به دیجیتال، تولید کنندگان و یا واردکنندگان ابزارآلات صنعتی با راه اندازی فروشگاه های اینترنتی اقدام به  فروش طناب ابریشمی و دیگر ابزارهای صنعتی نموده اند.

طناب ابریشمی در صنعت دریایی و نظامی کاربرد دارد.

از آنجایی که فروش طناب ابریشمی در بیشتر شرکت های  فروش ابزار آلات حمل و نقل  انجام می گیرد بسیاری از کارخانه های داخلی نیز به تولید طناب ابریشمی می پردازند.

برخی از نکات با اهمیت در استفاده از طناب ابریشمی که لازم است یادآوری کنیم تا از استهلاک در زمان کوتاه این طناب ها جلوگیری شود:

استفاده کنندگان حتما پیش از کشیده شدن این طناب ها توسط بار یا هر چیز دیگر باید به صورت چشمی و با استفاده از دست (لمسی) نسبت به سالم بودن تمام قسمت های طناب ابریشمی اطمینان حاصل کنند.

از قرار دادن طناب ابریشمی در لبه ی تیز و یا مکان هایی که احتمال پاره شدن آن وجود دارد اجتناب نمایند.

فروش طناب ابریشمی نباید در معرض مستقیم نور خورشید و یا حرارت بالا قرار بگیرد.

از شست و شوی طناب ابریشمی توسط دیگر مواد شیمیایی باید اجتناب شود.

البته لازم به ذکر است فروشندگان طناب ابریشمی کلیه نکات قابل توجه را در هنگام فروش طناب ابریشمی به خریداران اعلام می کنند ضرورت تکرار برخی از موارد که احتمال آن زیاد است را ما مجددا اعلام نمودیم تا از ایجاد خسارت های احتمالی حاصل از پاره شدن این طناب ها کاسته شود.

فروش طناب ابریشمی همانطور که در بالا ذکر شد، یا از طریق سایت های فروشگاهی ابزار آلات با ذکر خصوصیات آن امکان پذیر است و یا کارخانه های تولید این طناب ها از طریق دفاتر فروش طناب ابریشمی  انجام می شود و آنها خدمات خود را به مشتریان به صورت ثبت درخواست  فروش طناب ابریشمی به صورت کلی و جزئی  ارائه می کنند.

 

برای خرید و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .