سیم بکسل الفانت کره یا سیم بکسل کیس وایر کره در بازرگانی علی عراقی

سیم بکسل الفانت کره یا سیم بکسل کیس وایر کره ، سیم بکسل نوعی طناب از جنس فولاد است که به صورت مارپیچ به هم تابیده شده و یک طناب محکم را تشکیل می دهد که برای کشیدن و یا بالابردن اجسام سنگین از آن استفاده می کنند.

در ابتدا استفاده از این طناب فولادی در معادن رواج داشت ولی با گذر زمان و پیشرفت صنعت حمل و نقل و با استفاده از ابزارآلات دیگر نیز امروزه در سایر صنایع مانند کشتیرانی و یا شرکت های سازنده آسانسور کاربرد دارد. یکی از دلایل عمده استفاده از سیم بکسل الفانت کره مقاومت زیاد آن در برابر کشش اجسام بوده و قابلیت انعطاف سیم بکسل مانع از پاره شدن آن می شود و در حفاری ها یا کشیدن بار در مدت طولانی دوام خواهند داشت.

سیم بکسل کیس وایر کره با داشتن سه نوع بافت به صورت کلی تقسیم بندی می شود که شامل بافت سیل، بافت فیلر و بافت وارینگتون است.

شرکت های تولید کننده ی معتبر سیم بکسل در دنیا با نام های تجاری سیم بکسل الفانت کره و سیم بکسل کیس وایر کره که دو شرکت تولید کننده ی کره ای هستند و یا فایفر و گوستاو ولوف که هر دو از کشور آلمان می باشند به تولید سیم بکسل می پردازند و تولیدات خود را به سایر کشورهای دیگر صادر می نمایند.

شرکت تولید کننده ی سیم بکسل پر مصرف در ایران با نام تجاری الفانت شهرت دارد، محصولات تولید شده از سوی این شرکت کره ای به دلیل کیفیت مناسب از محبوبیت زیادی در بین شرکت های مختلف از جمله شرکت های خدمات آسانسور برخوردار است از این رو شرکت های راه اندازی آسانسور و یا شرکتهای حمل و نقل دریایی برای خرید سیم بکسل الفانت کره به شرکتهای بازرگانی در حوزه واردات این سیم ها مراجعه می نمایند.

سیم بکسل الفانت با جنس فولادی در مصارف ساختمانی، دریایی و صنایع نفت و گاز نیز کاربرد دارد به همین دلیل در طبقه بندی گسترده ای با توجه به نیاز صنایع قرار گرفته است. نمونه ای دیگر از سیم بکسل های پر کاربرد در سیستم حمل و نقل و باربرداری را می توان سیم بکسل کیس وایر کره اشاره نمود که باز هم از تولیدات کشور کره بوده و در انواع مختلف مغز کنفی و فولادی در بازار موجود است.

فروش کلیه “سیم بکسل الفانت کره” و سیم بکسل کیس وایر کره در بازار رقابتی ایران موجود است اما با توجه به وارداتی بودن این محصول ممکن است نوسانات بازار ارز رقم دقیقی را برای خریدارن مشخص نکند از این رو پیشنهاد ما به خریداران محترم این است تا از قیمت های موجود در سایت ما اطلاعات کسب نمایند.

 

 

برای اطلاع از قیمت سیم بکسل الفانت کره یا “سیم بکسل کیس وایر کره” در بازرگانی علی عراقی با ما تماس بگیرید .